Dronobook

699 zł 999 zł

poznaj świat z innej perspektywy

razem z naszym innowacyjnym kursem dronowania na bazie e-booka z lekcjami wideo.

Czym jest DRONOBOOK?

DRONOBOOK to wirtualna książka, na kartach której kryje się pełnowartościowy kurs dronowania. Jego bazą jest e-book, wzbogacony o nafaszerowane wiedzą, konkretami i przykładami lekcje wideo. Lekcje te dostępne są na platformie instagram tylko dla uczestników kursu. Wszystko to w skondensowanej i przyjaznej użytkownikowi social mediów formie reelsów - tak aby korzystanie było na maksa przyjemnie i intuicyjne. Bez zbędnego logowania na platformach, wszystko w formacie na telefon. Stworzyliśmy taki kurs, jaki sami byśmy przerobili. Od początku, do końca.

Forma kursu – e-book uzupełniony lekcjami w formie wideo.

Zobacz jak wyglądają lekcje

kurs, na który masz wpływ

Jak korzystać z DRONOBOOKA?

intearktywny spis wszystkich lekcji

lekcje w formie reelsa na Instagramie

prawy dolny róg - powrót do spisu treści

Bazą, takim niejako centrum dowodzenia, jest e-book. To tutaj przelaliśmy najwięcej wiedzy i teorii. Możesz czytać go gdziekolwiek jesteś – czy to w tramwaju, czy podczas przedłużających się posiedzeń w toalecie. Przy większości zagadnień znajdziesz odnośniki do lekcji wideo, które w skondensowanej formie przekazują najważniejszą wiedzę w danym dziale, uzupełniając ją o przykłady i dodatkowe informacje.

e-book wypełniony nafaszerowanymi wiedzą reelsami.

mind-blowing.

Co zyskujesz kupując Dronobooka?

DRONOWE SKILLE

Przerabiając nasz kurs dostajesz dostęp do wiedzy osób, które swoje umiejętności zdobywały latami. Niewiele jest scenariuszy, których jeszcze w swoich karierach nie przerobiliśmy. Mamy na swoich kontach utopione drony, rozbite drony, drony stopione w wulkanie, kilkuminutowe loty na pustej baterii, zerwany wielokrotnie zasięg, walki z silnym wiatrem, ucieczki przed ptakami i godziny spędzone na rozmowach z działem obsługi klienta DJI. Przełożyło się to na naprawdę ogromne doświadczenie i pewność siebie podczas dronowania w różnych warunkach. DRONOBOOK to też dwa różne spojrzenia na dronowanie, dzięki czemu możesz wyciągnąć dla siebie jeszcze więcej.

■■

WSPARCIE W NAUCE

Nie zostawiamy cię z nową wiedzą samego_j. Masz bezpośredni dostęp do nas na profilu kursowym – w wiadomościach prywatnych czy w komentarzach chętnie odpowiemy na wciąż nurtujące cię pytania. Dodatkowo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w lajwach, podczas których również będziesz mógł_ogła uzyskać nasze wsparcie.

■■■

WPŁYW NA KSZATŁ KURSU

Staraliśmy i wciąż staramy się poruszyć każdy możliwy temat dronowy, ale w naturalny sposób coś mogło nam umknąć. A zamysł DRONOBOOKA jest prosty – to kurs dla uczestników, więc uczestnicy mają wpływ na to, co w nim będzie. Uważasz, że nie poruszyliśmy ważnego tematu? Warto zagłębić się bardziej w jakieś zagadnienie? Czegoś ci brakuje? Będziesz mógł_ogła nam dać o tym znać w cyklicznych ankietach, a my dogramy brakujące materiały. To ty decydujesz czego chcesz się od nas nauczyć.

■■■■

DARMOWE AKTUALIZACJE

DRONOBOOK to żywy organizm. Lekcje, do których dostajesz teraz dostęp to tylko początek. Kurs będzie wciąż uzupełniany i aktualizowany, a ty kupując raz już zawsze będziesz mieć dostęp do nowej wiedzy.

■■■■■

NAJNIŻSZA MOŻLIWA CENA

Skoro kurs ma się wciąż rozwijać, to naturalnie jego cena będzie adekwatnie rosnąć. Kupując dostęp teraz masz więc pewność, że nigdy już DRONOBOOK nie będzie dostępny ani w takiej, ani w niższej cenie.

■■■■■■

BYCIE CZĘŚCIĄ DRONOWEJ SPOŁECZNOŚCI

Misją DRONOBOOKA jest stworzenie dronowej społeczności, w ramach której będziemy mogli czerpać od siebie wzajemnie wiedzę i motywację. Mamy nadzieję, że w 2025 roku przełoży się to na warsztaty dronowania, w których udział będą mogli wziąć jedynie nasi kursanci.

nauczymy cię wszystkiego co wiemy o dronach

Trzy rozdziały - ogrom wiedzy.

Kurs składa się z trzech części – przed lotem, w trakcie lotu i po locie. Podzielone są one na 29 podrozdziałów, z których dowiesz się absolutnie wszystkiego co wiemy na temat dronowania. A wiemy sporo. E-book składa się z blisko trzystu stron – staraliśmy się upchać jak najwięcej treści bez zbędnych przerywników i wypełniaczy. Zresztą sam_a zobaczysz ile jest tam do czytania. Prosto z e-booka możesz przejść do blisko stu lekcji w formie wideo. A będzie ich dużo więcej, bo kurs ten będzie rozwijał się razem z twoimi umiejętnościami. Razem z twoim feedbackiem.

Nie wiesz o co chodzi? – Nic dziwnego, bo to raczej nie jest częste.
Sprawa wygląda tak:
Przerabiasz kurs > wyciągasz wnioski >
piszesz nam czego twoim zdaniem brakuje > zgłębiamy wiedzę >
nagrywamy materiały >
spędzamy godziny na dogrywaniu, skracaniu i tworzeniu pigułki wiedzy, którą będziesz mógł_ogła połknąć w kilka minut >
dostarczamy ci nowiutki zestaw wiedzy >
twoje umiejętności jeszcze bardziej rosną. 

Pierwszy taki kurs, na który masz wpływ, jak będzie wyglądał. Serio

Blisko 100 lekcji w formie wideo. A będzie więcej

samych wysokich lotów

DRONOBOOK

999.99
699
99
  • E-book
  • Materiały wideo
  • Bezpośredni kontakt z nami
  • Wpływ na kurs
  • Materiały dodatkowe
  • Jedyny tak zajebisty produkt na rynku
Diana

Z dronami ma póki co tyle wspólnego, że lubi wrzucać na instagrama dronowe ujęcia. Pilnuje w nich ładnych kolorów i odpowiednio dobranej muzyki, bo ma świra na punkcie estetyki.

Natalia

Przyznaje bez bicia, że dopiero zaczyna się przełamywać do samodzielnego latania dronem. Za to uwielbia wymyślać niemożliwe do nagrania ujęcia, które Krzysiek – w pocie czoła i wykrzywiając palce na sterowaniu w chińskie 8 – realizuje. Niewykluczone, że to właśnie dlatego chłop tak dobrze lata dronem! 

Krzysztof

Krzyśkowi nie wystarczy wiedzieć, że coś działa. Musi wiedzieć dokładnie jak, dlaczego i czemu akurat w ten, a nie inny sposób. Z tego powodu możesz być pewny_a, że wszystko o czym mówi w naszym kursie zostało dokładnie sprawdzone, wyliczone i przetestowane. Lubi wymyślać rzeczy od podstaw, co przekłada się na kreatywne dronowe kadry. Swoją przygodę z dronami zaczął od modelu DJI Phantom 4. Od tamtej pory, a było to prawie 6 lat temu, nie wyobraża sobie, żeby w jego plecaku nie było przynajmniej jednego drona.

Marcin

Marcin dronuje od sześciu lat – pierwszego drona kupił na Hawajach i był to DJI Mavic Air. Uwielbia dopracowane kadry, więc często stara się je stworzyć pracując nad nimi do momentu aż dojdzie do perfekcji. Czasem trwa to kilkadziesiąt sekund, czasem pół baterii. W swoich lekcjach postara się przekazać Ci to podejście. Wszystko stara się tłumaczyć na chłopski rozum, używając czasem zabawnych, a czasem po prostu dziwnych metafor.

Mega kurs - to mega mało powiedziane